راهنمای فریلنسر

راهنمای شروع فعالیت فریلنسری

در سال‌های اخیر، فریلنسری به یک شغل محبوب تبدیل شده است و درحال حاضر بسیاری از افراد درآمدهای قابل توجهی را از طریق کار به صورت پروژه‌ای و دورکاری، کسب می‌کنند. با این حال، باید توجه داشت که موفقیت در فعالیت فریلنسری آنقدر هم ساده نیست و نیازمند داشتن ویژگی‌های اخلاقی، کاری و فنی بیشماری است. با داشتن این ویژگی‌ها، می‌توان در این زمینه پرچالش در به دست آوردن درآمد بالا سریعتر به نتیجه رسید.

1- ابتدا به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید:

بدون هیچگونه محدودیتی از نظر جنسیت، مدرک تحصیلی، محل سکونت، مذهب و … می‌توانید بصورت رایگان از اینجا عضو شوید. و به عنوان یک فرد بالغ شروع به کسب درآمد از مهارت‌های خود کنید.

نکته مهم: هر کسب و کاری برای ارائه خدمات به مشتریان خود نیاز به یک سری ابزارها دارد، و یکی از ابزارهای ضروری در فعالیت فریلنسری داشتن کامپیوتر و اینترنت پایدار است، توجه داشته باشید گوشی موبایل یا تبلت هیچ وقت به جای کامپیوتر نمی‌تواند عمل کند.

2- پروفایل خود را کامل کنید

داشتن یک پروفایل حرفه‌ای بالاترین اولویت یک فریلنسر است. برخی از فریلنسرها، با وجود داشتن مهارت بالا در کاری که انجام می‌دهند، نمی‌توانند تخصص خودرا به خوبی به نمایش بگذارند، به همین دلیل کارفرمایان به راحتی از پروفایل آن‌ها عبور می‌کنند. مشاهده راهنما

اما اگر یک پروفایل فریلنسری حرفه‌ای داشته باشید که به خوبی نوشته شده و تصویر مناسبی داشته باشد و زمان کافی برای آماده سازی آن صرف شده باشد، این اطمینان را برای کارفرما ایجاد می‌کند که شما فرد مناسبی برای همکاری با او هستید.

3- نمونه کارها را به پروفایل اضافه کنید

کارفرما جهت استخدام شما ابتدا پروفایل و نمونه کارها را بررسی می‌کند، پس افزودن چند نمونه‌کار با کیفیت به پروفایل، شانس استخدام شما را تا 60% افزایش می‌دهد. مشاهده راهنما

4- پروژه‌ها را پیدا کرده و پیشنهاد همکاری بدهید

چنانچه توانایی انجام پروژه‌ای را دارید ابتدا باید روی آن پیشنهاد قیمت ارسال کنید. مشاهده راهنما

در فهرست پروژه‌ها ، پروژه‌هایی که متناسب با مهارت و توانایی شماست را پیدا کنید و با مطالعه خواسته کارفرما و بررسی بودجه، زمان تحویل و مهارت‌های پروژه پیشنهاد خود را برای انجام آن ثبت کنید.

5- برای فروش خدمات خود سرویس ایجاد کنید

پارس‌فریلَنسر با فراهم کردن بستری مناسب، امکان فروش و تبلیغ خدمات مجازی را برای فریلنسرها و متخصصان فراهم کرده است. مشاهده راهنما

دکمه بازگشت به بالا